חדשות ועדכונים

כתבות וחדשות על עולם הנדל

מחפשים משרדים להשכרה בתל אביב?מספר דברים שעליכם לדעת

תל אביב היא מרכז העסקים של ישראל, עבור עסקים וחברות בשלל תחומים, בהם מי שלא שם פשוט לא קיים. לכן, משרדים להשכרה בתל אביב הם מן המבוקשים בארץ, בין אם מדובר ברמת החייל, באזור המסגר, באזור הבורסה, עזריאלי או שדרות רוטשילד. כחברה בעלת שנים רבות של ניסיון בתחום הנדל"ן העסקי, אוקיינוס נכסים תשמח לסייע לכם לאתר ולשכור משרד באזור המתאים ביותר לצורכיכם, וכזה שיענה הן על צורכיכם הלוגיסטיים והן על דרישותיכם מבחינת תדמית ומיתוג. יועצי הנדל"ן של אוקיינוס נכסים נמצאים כל הזמן עם היד על הדופק, ויעניקו לכם תמונה מקצועית ומקיפה של המצב, כדי שתוכלו ליהנות מן ההזדמנויות הכי אטרקטיביות. אך לפני שניגשים לשכור משרד בתל אביב, או לפני שמוותרים מראש, יש מספר דברים אליהם יש לתת את הדעת.

משרדים להשכרה בתל אביב למטרת כתובת

גופים עסקיים ומוסדיים רבים לא באמת צריכים נוכחות בתל אביב. אך הכתובת התל אביבית מדברת בעד עצמה. כך, למשל, כתובת של משרד אדריכלות בתל אביב משדרת משהו אחר מכתובת של משרד אדריכלות בכפר סבא. על כן, משרדים רבים בהם אין צורך רב באירוח לקוחות או גורמים עסקיים במשרד, קובעים את מקומם בתל אביב, אך באזורים יותר זולים. בכך הם נהנים מן הכתובת, מנוכחות בעיר בה הכול מתרחש וממחירים יותר נוחים. לעומת זאת, משרדים שצריכים לשרת לקוחות חיצוניים ולקיים פגישות עסקים עם גופים זרים, יבחרו משרדים להשכרה בתל אביב במיקומים יותר מרכזיים.

משרדים להשכרה לפי אזורים

אף על פי שרבים המשרדים שנמצאים בעיר, הם אינם מחולקים בה בצורה אחידה. ישנם אזורים שונים הנודעים בתחומים שונים של עיסוק. כך, למשל, רמת החייל ידועה בנוכחות הגבוהה של חברות היי טק. אזור המסגר הוא ביתן של חברות רכב וחברות להשכרת רכבים. אזור הבורסה, על גבול תל אביב, ידוע בריכוז התכשיטנים והיהלומנים שבו. אזור עזריאלי ושדרות רוטשילד פופולרי בקרב משרדי עורכי דין, וכך הלאה. לכן, פעמים רבות, תרצו לא תרצו משרדים להשכרה בתל אביב באופן כללי, אלא באזור בו מתנהלת הזירה העסקית-תחרותית שלכם. למותר לציין כי גם בתוך אזורים אלו ישנם ערך ומשמעות למיקום המשרד וישנם מקומות נחשבים יותר ופחות.

היכן הלקוחות שלכם נמצאים?

כאשר מדובר במקומות מבוססים, סביר להניח שהלקוחות שלכם נמצאים היכן שגם מתחריכם נמצאים, כפי שציינו קודם. יחד עם זאת, הדבר אינו מחויב המציאות. כמו כן, לפעמים תרצו דווקא לבדל את עצמכם מן הזירה של מתחריכם ולהגיע אל לקוחותיכם במקום שהם יגיעו אליכם. כך תוכלו ליהנות גם ממיקום ייחודי שישרת את מטרותיכם וגם ממחירים שיהיו ככל הנראה יותר נמוכים. בשני המקרים, נדרשת ידיעה והבנה מצוינת של האזור ושל שוק הנדל"ן העסקי בו. אם אינכם בטוחים היכן ברצונכם לשכור – וגם עם כן – תמיד מומלץ להתייעץ עם משרדי נדל"ן ולקבל תמונה יותר מקצועית של המצב.

אזורים מתחדשים

תל אביב היא העיר ללא הפסקה, לא רק מבחינת הבילויים וחיי הפנאי הערים שבה, אלא גם מבחינות אחרות. כך, למרות שישנם אזורים ותיקים ומוכרים, בעלי מוניטין מבוסס, דברים כל הזמן משתנים – דפוסי הביקוש משתנים, הזדמנויות נוצרות, אזורים משנים את אופיים ומקומות שהיו עד כה מוזנחים הופכים בתוך זמן קצר ליעד מבוקש עבור משרדים להשכרה בתל אביב. בייחוד אחראים על מגמה זו עסקים צעירים שמתקשים למצוא את מקומם במקומות המבוססים והיקרים ומשתלטים בהדרגה על אזורים יותר זולים, אשר הופכים ל"חממת סטרטאפים". אך כדי לזהות את המקומות הללו ולהצטרף אליהם בזמן, יש להיות כל הזמן עם היד על הדופק. לעתים, כאשר מדובר בנכס עם פוטנציאל גבוה במיוחד, יכול להיות שמשתלם לכם אפילו לבחון אפשרות לרכישה.

לייעוץ חינם – צרו קשר 03-6242044