חדשות ועדכונים

כתבות וחדשות על עולם הנדל

משרדים להשכרה ברמת גן – כל היתרונות

ממתחם הבורסה ליהלומים ועד למתחם קניון איילון, מאזור עזריאלי ועד ציר ז'בוטינסקי, משרדים להשכרה ברמת גן הפכו כבר מזמן לנכסי נדל"ן מבוקשים לעסקים ולמוסדות מכל סוג.

במרוצת השנים, רמת גן וגבעתיים, שכנותיה של תל אביב הלכו וצברו לעצמן מוניטין משלהן כמרכזים עסקיים לכל דבר ועניין ואף הוכיחו עצמן כיעדים מבוקשים לעסקים בכלל ולמשרדים להשכרה בפרט. אף על פי שאופיה שונה, משרדים להשכרה ברמת גן הם נכסים מבוקשים לחברות ולארגונים רבים ושונים והיא מציעה שורה של יתרונות האופייניים לה.

משרדים להשכרה ברמת גן – במגמת עלייה בהשוואה לתל אביב המבוססת

מלבד יתרונותיהם האחרים, הביקוש למשרדים להשכרה ברמת גן נמצא במגמת עלייה. אין פירושו של דבר שהביקוש למשרדים בתל אביב יורד, אלא רק כי הביקוש למשרדים ברמת גן נמצא בתנופה גדולה, כאשר עוד ועוד עסקים מפסיקים לחשוש מחציית האיילון. בתנאים אלה, השכרה או רכישה של משרדים ברמת גן יכולה להתגלות כהשקעה נבונה גם בשנים הבאות.

קרבה לשלל מוקדי עסקים

לפני הכול, אחד מיתרונותיה של רמת גן כמקום לעסקים ולמוסדות, הוא קרבתה לכל המוקדים הרלוונטיים, בין אם מדובר באזורי העסקים של תל-אביב, פתח תקווה, בני ברק, רמת החייל ועוד. על כן, רבים מחפשים משרדים להשכרה ברמת גן, הן כדי לשמש למקום מוצא טוב והן כמקום מרכזי ונוח ללקוחות ולנציגים של חברות אחרות, במסגרת פעילות עסקית.

שכירות יותר נמוכה

יתרון נוסף של משרדים ברמת גן, הוא מחירם הנמוך יותר, בהשוואה למשרדים להשכרה בתל אביב. למותר לציין כי ניתן למצוא ברמת גן משרדים גם משרדים יקרים יותר מאשר בתל אביב, אך בהסתכלות על יחסי עלות-תועלת, מחירי משרדים ברמת גן נוטים להיות יותר זולים. באופן זה יכולים ארגונים שונים לשכור משרדים יותר מרווחים ונאים במחיר בו היו יכולים לקבל פחות, למשל, בלב תל אביב, או במתחם שרונה.

זמינות ללקוחות, עם חניה

לעתים, ההבדל בין משרד מצליח למתחרהו יכול להיות עניין פעוט, לכאורה, כמו מקום חניה. כאשר לקוחות או שותפים פוטנציאליים נאלצים לחוג ברחבי העיר בחיפוש אחר חנייה, לשלם לחניון, לשלם קנס או לקחת מונית לאסוף את הרכב מרחוב הירקון, הם נוטים להיות פחות פתוחים לשמוע מה שיש לכם להגיד. יכול להיות שהרושם הראשון נעשה, עוד לפני שראו את פניכם.

מנגד, במחיר סביר בהחלט, ניתן למצוא משרד להשכרה ברמת גן, עם חנייה צמודה ללקוחות, או אפילו עם חניה חופשית. כמו כן, באזורים שונים של העיר גם הגישה אליה וממנה קל יותר מן הגישה ברחובותיה הסואנים של תל אביב. מה הפלא, אם כך, שמשרדים רבים בוחרים לקבוע את מקומם דווקא ברמת גן?